ANA SAYFA        ÜRÜNLER        HAKKIMIZDA        ÜRETİM        BİZE ULAŞIN

   

 

 

HAKKIMIZDA

    Durak Pastaneleri kurucusu Mehmet Çetin 08/03/1962 tarihinde Kastamonu da doğmuştur. Mesleğe ilk adımını 1973 yılında İstanbul da atmıştır. 1982 yılına kadar ağabeyinin fırınında çalışmıştır. 1982-1984 yılları arasında askerlik hizmetini yapmıştır. 1985 yılında Sultançiftliğin de ilk pastanesini açmıştır. 1993 yılında da 50.yıl şubesini açarak imalathaneyi bu şubeye taşımıştır. 1996 yılında 50. Yıl şubesinin büyütülmesi ile daha geniş bir alanda hizmet vermeye başlamıştır.

18 personeliyle hizmet veren Durak pastaneleri kurucusu Mehmet Çetinin önderliğinde sektörde Bilinen bir marka olmayı hedeflemektedir.

Durak Pastaneleri 22 senedir sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Ve daha uzun yıllar daha kaliteli hizmet için çalışmalarını sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

    Durak pastaneleri  teknolojik yenilikleri uygulayan, kurulduğu günden bu yana hijyen, kalite ve hizmetten hiçbir koşulda ödün vermeden çalışan, müşteri memnuniyetini vizyon olarak benimsemiş bir kuruluş olma amacı taşımaktadır.

MİSYONUMUZ

    İşletmemizi sektörün en yeni gelişmelerinin izinde ilerletmeyi sürdürmek, yılların deneyimini koşulsuz müşteri memnuniyeti için kullanmak  ve  işletmemizi kurumsallaştırarak bilinen bir marka haline getirmek.